Vážení zákazníci, objednávky v období od 22.12.2017 - 2.1.2018 budou odeslány až v novém roce. Přejeme Vám krásné svátky a šťastný Nový rok.

Jaké zboží a značky u nás najdete

Sortiment módních doplňků a oblečení Puton.cz

Mezi náš sortiment řadíme prozatím dámské módní doplňky a oblečení. Zejména se jedná o stylové a vkusné oblečení, kabelky a tašky, batohy, brýle, pásky, šály a šátky, rukavice, šperky a hodinky. Postupně během roku 2016 rozšíříme naši nabídku i o pánský sortiment.

Náš tým se snaží vybírat vkusné, líbivé a trendy módní doplňky a oblečení vždy dle aktuálního trendu. Cílem Puton.cz je být místem, kde si lidé nakoupí zajímavé a trendy zboží ze světa módy po celý rok. V klidu, bez front a čekání, rychle a třeba i z mobilu.

Naše zboží nakupujeme jak v Česku, tak i v zahraničí, preferujeme menší výrobce s velkým potenciálem. Pečlivě si každý kus zboží vybíráme a některé kousky před prodejem sami testujeme :-) Kvalita je pro nás důležitým měřítkem.

Základní fakta:

  • Více než 1 000 ks zboží na vlastním skladě
  • V naší nabídce najdete více než 10 000 ks zboží
  • Průměrná délka doručení je 1,3 dne
  • Naši nabídku tvoří produkty od více než 150 výrobců z různých zemí (více než 90 % sortimentu je vyrobeno v EU)

 

A co když si na e-shopu nemůžu vybrat?

Postupně budeme značky a sortiment rozšiřovat. Pokud máte požadavky nebo přání, která se týkají sortimentu a značek, určitě se nám ozvětenapište nebo zavolejte. Budeme rádi, i když se ozvete jen tak a dáte nám třeba zpětnou vazbu :-)

 

Jste výrobce zboží našeho sortimentu a máte zajímavé zboží?

Pak jste právě Vy, koho hledáme! Určitě se nám ozvěte, rádi se pobavíme o možnostech spolupráce.